Programma
Dag 1
Vertrek: tussen 7u en 8u | Duur: 12u
- Vertrek in Marrakech richting Tizi n'Tichka pass met verscheidene stops voor foto's
- Passage door Ouarzazate en mogelijkheid tot lunch
- Bezoek Kasbah in een oasa genaamd Skoura
- Stop en rit door de Rozen-vallei
- Aankomst in het hotel voor de eerste nacht in de Dadesvallei
- Diner in het hotel
Dag 2
Vertrek: tussen 08.30u | Duur: 10u
- Vertrek aan het hotel en bezoek aan een lokale begraafplaats
- Bezoek Risani en lokale dadelmarkt
- Passage door Erfoud
- Aankomst aan vertrekpunt richting tentenkamp
- Rit op kameel of 4x4 gedurende 30 minuten richting tentenkamp
- Aankomst in tentenkamp
- Diner onder sterrenhemel met traditioneel spektakel
Dag 3
Vertrek: tussen 7u en 8u | Duur: 12u
- Vertrek aan het kamp per kameel of 4x4
- Terugkeer langs Risani, n'Qob en Tazarine
- Passage door Ouarzate richting Ait Ben Haddou
- Terugkeer richting Marrakech langs de Tizi n'Tichka pas
Uitrusting: comfortabel schoeisel, aangepaste kledij
Niet inbegrepen: lunch & dranken